Rogue Hearts

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3,59 MB
  • Boyut 41 MB
  • Version 1.4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Ninetail
Rol yapma oyunları arasında yer alan Rogue Hearts mobil oyununda ücretsiz yer alabilirsiniz.

Macera dolu anlar yaşayacağınız korkunç zindanlara giriş yaparak düşmanlarınız ile karşı karşıya gelmeye hazırlanın. Özel bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan Rogue Hearts mobil oyununda eşsiz anlar ile karşılaşacak ve düşmanlarınızın hakkından gelmek için çabalayacaksınız. Kazanmak için istikrarlı bir şekilde ilerlemeli ve engelleri aşarak oyunu kazanmalısınız. Korkunç zindanlara dalış yapmak isterseniz oyunumuzu, Android cep telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz. 

Yönlendireceğiniz karakteri doğrudan kontrol ederek zorluklar ve engellerden kurtulmaya çalışacaksınız. Birbirinden farklı zindanları keşfedin, zorlayıcı görevleri yerine getirin ve oyunu kazanmak için üstün başarı performansınızı sergileyin. Optimize edilmiş, sezgisel ve kullanımı kolay mobil cihaz kontrolleri ile farklı temalara ve rastgele oluşturulmuş zindanlara sahip bölgeleri keşfedin.

Ölümcül saldırı kalıpları oluşturarak canavar patronlar ile savaşacaksınız sonucunda ise yağma kazanarak düşmanlarınıza saldıracak güce sahip olacaksınız. Zindan savaşlarında gerçekleşecek dövüşlerde yakın dövüş ve uzun mesafe becerileri olan karakterleri kullanarak meşgul olun. Sadece savaşlar değil, çeşitli tuzaklar ve bulmacalar da beklemede olacak. Kurnaz bir şekilde hareket ederek Rogue Hearts mobil oyununu kazanabilirsiniz. 

Rogue Hearts indir